Tato ochrana spočívá v montáži elekronické zabezpečovací signalizace do příslušného chráněného objektu kde bez přítomnosti člověka je zajištěna ochrana objektu pomocí daného zařízení. Zpráva o narušení objektu nepovolanými osobami může být, uvedením venkovní sirény do činnosti, připojením elektronické zabezpečovací signalizace na pult centrální ochrany s tím, že jeho dispečink zajistí výjezd zásahového vozidla na místo k určení příčiny narušení objektu popřípadě zajištění pachatele. Stále častěji se doplňují tyto systémy ochrany i o kamerové systémy s kvalitním uložením a archivací obrazů s dějem v objektu.

Další ochranou objektu může být i elekronická požární signalizace, která se v dnešní době nedá přehlédnout a má také svůj význam v oblasti bezpečnosti a ochrany. S tímto druhem ostrahy poskytujeme veškerý servis, revize a opravy 24 hodin denně.

Ústředny DIGIPLEX patří dnes již k tradičním typům, které svými vlastnostmi a řešením spolu vytvářely standard v oblasti bezpečnostních systémů na našem i světovém trhu.

 

Ústředny MAGELLAN patří dnes již k tradičním typům, které svými vlastnostmi a řešením spolu vytvářely standard v oblasti bezpečnostních systémů na našem i světovém trhu.

 

Ústředny SPECTRA patří dnes již k tradičním typům, které svými vlastnostmi a řešením spolu vytvářely standard v oblasti bezpečnostních systémů na našem i světovém trhu.

 

Automatické brány a vrata

Zajistíme výrobu a dodávku bran a vrat dle přání zákazníka včetně montáže.